Real Madrid doma remizoval s Manchesterem City 3:3

Začíná první zápas čtvrtfinále Ligy mistrů, kde se Real Madrid utká doma s Manchesterem City. Jde o čtvrté střetnutí obou týmů za posledních pět sezón a obě strany to znají. Foden a Gwadiol vstřelili po sobě jdoucí góly a Valverde vstřelil klíčový gól k vyrovnání skóre. Real Madrid nakonec vyrovnal Manchester City 3:3.

Necelá 1 minuta zápasu se Joan Armene utkal s Grealishem a rozhodčí mu udělil žlutou kartu. Druhé kolo vynechá poté, co nasbíral dvě žluté. Pro Real Madrid to není dobrá zpráva. Grealish vybojoval pro Manchester City příležitost k rozehrání nastaveného kopu, Silva v dres Manchester Citytrefil penaltu přímo do sítě a Manchester City se ujal vedení 1:0. Ve 12. minutě si vzal míč Camavinga a nastřelil míč přímo do sítě Real Madrid vyrovnal na 1:1. Ve 14. minutě poslal Vinicius průchozí míč a Rodrigo v klidu protlačil míč do sítě a pomohl Realu Madrid k vedení 2:1.V 66. minutě poslal Stones centr a Foden levačkou trefil světovou vlnu. a pomohl Manchesteru City vyrovnat skóre na 2-2. V 71. minutě Grealish vrátil míč a Gvadiol také vstřelil světový gól a pomohl Manchesteru City vést skóre 3:2. V 79. minutě dokončil centr Vinicius a Valverde v Fotbalové dresyna něj navázal volejem a skóroval, čímž pomohl Realu Madrid vyrovnat skóre na 3:3. Na konci zápasu Real Madrid 3:3 Manchester City, čímž se prodlužuje postup do druhého kola.Manchester City se vrátí domů a utká se s Realem Madrid!