Aubameyang skóroval dvakrát

Francouzský gigant Paris Saint-Germain byl ve 25. kole ligy nerozhodný 2:2 od Remeše a ve třech po sobě jdoucích kolech utrpěl remízy.

Paris inkasovala branku už v 7. minutě hry. Asraf, který dribloval ve vlastním pokutovém území, byl zadržen soupeřem. V 17. minutě rozehrála Paris rohový kop zprava, Abdulhamid si dal vlastní gól a nešťastně si míč dal do vlastní branky a Paris získal vítězství 1:1. O dvě minuty později střílel v pokutovém území v Fotbalové dresyGonzalo Ramos, míč trefil nohu obránce a odrazil se do sítě, Paris šla do vedení 2:1. Ve 45. minutě pronikl středopolař Remeše přes pařížskou obranu, jedinou střelou skóroval Diakite a hostující tým vyrovnal na 2:2, ve druhém poločase se oběma stranám nepodařilo vstřelit branku a konečný výsledek byl srovnán ve 2-2..

Marseille vedená v dres Olympique MarseilleAubameyangem, který dvakrát skóroval (v 17. a 79. minutě), vyhrála doma Nantes 2:0 a získala třetí ligové vítězství v řadě. Monako porazilo ve venkovním utkání Štrasburk 1:0, jen o bod za Brestem. Ve zbývajících zápasech Metz porazily Clermont 1:0 v bitvě o sestup a přidaly jiskřičku naděje na sestup. Le Havre také porazil Toulouse 1:0, čímž ukončil svou sérii 6 zápasů bez vítězství, zatímco Lille remizovalo 2:2 s Rennes poté, co zaostávalo o 2 góly.